no-img
پی دی اف باما

دانلود کتاب تکه هایی از یک کل منسجم پونه مقیمی (PDF📁)


پی دی اف باما
توجه❗️

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

PDF
دانلود کتاب تکه هایی از یک کل منسجم پونه مقیمی (PDF📁) 364 صفحه
امتیاز 3.25 ( 4 رای )
pdf
آوریل 26, 2024
حجم فایل: 2 مگابایت
نویسنده: پی دی اف باما
۵۰,۰۰۰ تومان

دانلود کتاب تکه هایی از یک کل منسجم پونه مقیمی (PDF📁) 364 صفحه


دانلود کتاب تکه هایی از یک کل منسجم پونه مقیمی

دانلود کتاب تکه هایی از یک کل منسجم پونه مقیمی (PDF📁) 364 صفحه با بهترین کیفیت توسط سایت پی دی اف باما گردآوری شده است. این کتاب بر گرفته شده از کتاب های هنر خوب زندگی کردن، هنر شفاف اندیشیدن، شفای زندگی و پروژه شادی است.

کتاب های امروزه اغلب نوعی مثبت اندیشی کاذب را به خواننده القا می کنند، اما کتاب تکه هایی از یک کل منسجم اینگونه نیست و نگاهی واقع بینانه نسبت به زندگی دارد. مطالب این کتاب ظاهر داستانی نداشته و بیشتر تجربه های شخصی نویسنده است.

این کتاب در 9 فصل گرد آوری شده است و در رده داستان های خود شناسی قرار دارد که هر کدام به بخش های کوتاه یک تا سه صفحه ای تقسیم شده اند که از بالاترین رده های روابط اجتماعی یک انسان شروع می شود و در نهایت پی به تنهایی بشر می برد.

این کتاب نشان می دهد که با خودشناسی می توان صمیمیت و روابط پایدارتری را ایجاد کرد. کتاب با واقع نگری از شما می خواهد خودتان را بپذیرید و در نهایت، آرامش را بیابید. سایت پی دی اف باما شما را به خواندن ادامه این مطلب دعوت می‌ کند.

دانلود کتاب تکه هایی از یک کل منسجم پونه مقیمی

کتاب تکه هایی از یک کل منسجم PDF

تکه هایی از یک کل منسجم پونه مقیمی

پی دی اف کتاب تکه هایی از یک کل منسجم پونه مقیمی

کتاب تکه هایی از یک کل منسجم اثر پونه مقیمی
کتاب تکه هایی از یک کل منسجم نوشته پونه مقیمی، روانشناس و نویسنده ایرانی، به موضوع خودشناسی و کاوش در دنیای درون میپردازد.
این کتاب با زبانی ساده و لحنی صمیمی، به خواننده کمک می کند تا با بخش های مختلف شخصیت خود آشنا شده و آن ها را بپذیرد.
مقیمی در این کتاب، تجربیات خود را به عنوان یک روانکاو با خواننده در میان می گذارد و از داستان ها و مثالهایی استفاده می کند که به درک بهتر مفاهیم مطرح شده در کتاب کمک می کند.
برخی از مهم ترین موضوعاتی که در کتاب تکه هایی از یک کل منسجم به آن ها پرداخته شده است:
• اهمیت خودشناسی: مقیمی در این کتاب بر این نکته تأکید می کند که اولین قدم برای داشتن یک زندگی شاد و رضایت بخش، شناخت خودمان است.
• پذیرش خود: ما انسان ها مجموعهای از نقاط قوت و ضعف، افکار و احساسات مثبت و منفی هستیم. برای رسیدن به آرامش و صلح درون، باید تمام بخش های وجود خود را، چه خوب و چه بد، بپذیریم.
• شفا یافتن از زخم های گذشته: تجربیات تلخ و آسیبهای دوران کودکی می توانند تأثیر عمیقی بر زندگی ما بگذارند. مقیمی در این کتاب راهکارهایی برای التیام این زخم ها و رهایی از آنها ارائه می دهد.
• ارتباط سالم با دیگران: برای داشتن روابط صمیمی و شاد، الزم است که ابتدا یاد بگیریم با خودما ارتباط سالم و سازنده ای برقرار کنیم.
• معنای زندگی: مقیمی در این کتاب به این موضوع می پردازد که چگونه می توانیم در زندگی خود معنا و هدف پیدا کنیم. کتاب تکه هایی از یک کل منسجم به عنوان یکی از پرفروش ترین کتاب های روانشناسی در ایران، به مخاطبان خود کمک می کند تا سفری به درون خود داشته باشند و با درک عمیق تر از خود، به آرامش و شادی بیشتری در زندگی دست پیدا کنند. مقیمی در این کتاب با استفاده از مثال ها و داستانهایی از تجربیات خود و مراجعه کنندگانش، به خواننده کمک می کند تا شناخت عمیقتری از خود و دنیای اطرافش پیدا کند.
او معتقد است که با خودشناسی و پذیرفتن نقاط ضعف و قوتمان، می توانیم روابط صمیمیتر و پایدارتری را برقرار کنیم و به آرامش و شادی در زندگی دست پیدا کنیم. این کتاب به عنوان یکی از بهترین کتاب های روانشناسی ایرانی شناخته می شود و به کسانی که به دنبال ارتقای سطح آگاهی و خودشناسی خود هستند، توصیه می شود.

کتاب “تکههایی از یک کل منسجم” اثر پونه مقیمی، به چه دلیل مورد توجه قرار گرفته است؟
.1 لحن صمیمی و ساده:
یکی از بارزترین ویژگی های این کتاب، لحن صمیمی و روان نویسنده است. پونه مقیمی با مخاطب خود به گپ و گفت می پردازد و همین امر، خواندن کتاب را لذت بخش میکند. لحن ساده و دوری از اصطالحات تخصصی، این کتاب را برای عموم مردم قابل فهم کرده است.
.2 ارائه ی دیدگاهی واقع بینانه:
برخالف بسیاری از کتاب های روانشناسی که صرفاً بر مثبت اندیشی کاذب تأکید می کنند، “تکه هایی از یک کل منسجم” دیدگاهی واقع بینانه به زندگی ارائه می دهد. مقیمی در این کتاب به مخاطب کمک می کند تا با چالشها و مشکلات خود به طور موثرتری روبرو شود.
.3 تمرکز بر خودشناسی:
محور اصلی این کتاب، خودشناسی است. نویسنده معتقد است که با شناخت عمیقتر خود، می توانیم روابطمان با دیگران را بهبود ببخشیم و زندگی شادتر و پرمعناتر داشته باشیم.
.4 ساختار منظم:
کتاب “تکه هایی از یک کل منسجم” در 9 فصل مجزا تدوین شده است. هر فصل به موضوعی خاص می پردازد و از بخش های کوتاه و مجزا تشکیل شده است. این ساختار منظم، مطالعه ی کتاب را آسانتر می کند و به خواننده کمک می کند تا مطالب را به خوبی درک و به خاطر بسپارد.
.5 ارائه ی مثال های ملموس:
در سراسر کتاب، مقیمی از مثالهای ملموس و تجربیات واقعی بیماران خود استفاده میکند. این مثال ها به خواننده کمک می کنند تا مفاهیم ارائه شده در کتاب را بهتر درک کند و با آن ها ارتباط برقرار کند.
.6 اثرات مثبت بر خواننده:
بسیاری از خوانندگان این کتاب، گزارش داده اند که پس از مطالعه ی آن، در زمینه های مختلف زندگی خود از جمله روابط، عزت نفس و شادکامی، احساس بهبود داشته اند.

کتاب “تکههایی از یک کل منسجم” اثر پونه مقیمی برای افراد زیر مناسب است:
• کسانی که به دنبال خودشناسی و درک عمیق تری از خود هستند: این کتاب با زبانی ساده و روان، مفاهیم کلیدی مربوط به روان انسان را شرح می دهد و به خواننده کمک می کند تا به درک عمیقتری از خود، افکار، احساسات و رفتارهایش دست یابد.
• کسانی که خواهان بهبود روابط خود با دیگران هستند: نویسنده در این کتاب به بررسی موانع موجود در روابط صمیمی می پردازد و راهکارهایی برای ایجاد روابط سالم و پایدار ارائه میدهد.
• کسانی که با احساس تنهایی و انزوا دست و پنجه نرم میکنند: این کتاب به خواننده کمک می کند تا ماهیت تنهایی را درک کند و با آن به طور سازنده برخورد کند.
• کسانی که به دنبال معنای زندگی هستند: نویسنده در این کتاب به پرسشهای بنیادی درباره ماهیت زندگی و جایگاه انسان در جهان می پردازد.
به طور کلی، این کتاب برای هر کسی که به دنبال زندگی شادتر و معنادارتر است، مفید خواهد بود.

3.2/5 - (4 امتیاز)


موضوعات :
سایر و مفید

تصاویر پیش نمایش


دانلود کتاب تکه هایی از یک کل منسجم پونه مقیمی (PDF📁) 364 صفحه-1
دانلود کتاب تکه هایی از یک کل منسجم پونه مقیمی (PDF📁) 364 صفحه-1
دانلود کتاب تکه هایی از یک کل منسجم پونه مقیمی (PDF📁) 364 صفحه-1
دانلود کتاب تکه هایی از یک کل منسجم پونه مقیمی (PDF📁) 364 صفحه-1
دانلود کتاب تکه هایی از یک کل منسجم پونه مقیمی (PDF📁) 364 صفحه-1

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *