no-img
پی دی اف باما

دانلود کتاب خواهران گمشده پادشاه پریان هالی بلک (PDF📁)


پی دی اف باما
توجه❗️

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

PDF
دانلود کتاب خواهران گمشده پادشاه پریان هالی بلک (PDF📁) 48 صفحه
pdf
ژوئن 21, 2024
حجم فایل: 1 مگابایت
نویسنده: پی دی اف باما
۱۰,۰۰۰ تومان

دانلود کتاب خواهران گمشده پادشاه پریان هالی بلک (PDF📁) 48 صفحه


دانلود کتاب خواهران گمشده پادشاه پریان هالی بلک

دانلود کتاب خواهران گمشده پادشاه پریان هالی بلک (PDF📁) 48 صفحه با بهترین کیفیت توسط سایت پی دی اف باما گرد آوری شده است. در کتاب دربار الف‌هیم در مقابل شاهزاده کاردن سنگدل می‌جنگید. تا قدرت را به چنگ بیاورد. خواهرش ترین داشت. به لوک شارلاتان دل می‌بست. جود و ترین بارها در برابر یکدیگر قرار گرفتند. اما هیچ‌کدام از این خواهران دو قلو چیزی از نقشه‌ها و نیاتش بروز نداد. سایت پی دی اف باما شما را به خواندن ادامه این مطلب دعوت می کند.

پی دی اف دانلود کتاب خواهران گمشده پادشاه پریان هالی بلک

کتاب خواهران گمشده پادشاه پریان هالی بلک

دانلود کتاب خواهران گمشده پادشاه پریان هالی بلک

کتاب خواهران گمشده پادشاه پریان هالی بلک pdf

📖 فهرست مطالب دانلود کتاب خواهران گمشده پادشاه پریان هالی بلک :

  • جود و ترین بارها در برابر یکدیگر قرار گرفتند. اما هیچ‌کدام از این خواهران دو قلو چیزی از نقشه‌ها و نیاتش بروز نداد.

کتاب خواهران گمشده، اولین جلد از مجموعه پادشاه پریان، اثر هالی بلک، نویسنده آمریکایی، است. این کتاب داستان دو خواهر دوقلو به نام های جود و ترین را روایت می کند که در سرزمینی به نام الف هیم زندگی می کنند . پدر آنها، مدوک، انسانی فانی است و مادر آنها، اوریانا، یک پری زیبا و قدرتمند است.
زمانی که جود و ترین خردسال بودند، مادرشان آنها را رها می کند و به دنیای پریان باز می گردد. مدوک دخترانش را به تنهایی بزرگ می کند و آنها را به دربار شاه اوبرون، پادشاه الف هیم، می برد.

در دربار، جود و ترین با چالش های زیادی روبرو می شوند . آنها به دلیل اینکه دورگه هستند، مورد تمسخر و تحقیر قرار می گیرند . جود که از هوش و ذکاوت بالایی برخوردار است، مصمم است که جایگاهی برای خود در دربار دست و پا کند و خواهرش ترین که قلبی مهربان و روحی آزاد دارد، به دنبال عشق و ماجراجویی است.
در این میان، اتفاقاتی رخ می دهد که سرنوشت جود و ترین را برای همیشه تغییر می دهد . جود که شیفته قدرت است، با شاهزاده کاردن، پسر بی رحم شاه اوبرون، متحد می شود و ترین دل به لوک، یک شارلاتان جذاب، می بندد.
کتاب خواهران گمشده داستانی پرماجرا، عاشقانه و پرفراز و نشیب است که خواننده را به دنیای جادویی و اسرارآمیز پریان می برد. این کتاب به دلیل شخصیت های پیچیده، دنیای سازی دقیق و روایت جذاب، مورد استقبال بسیاری از خوانندگان قرار گرفته است.

مباحث اصلی کتاب “خواهران گمشده: “
روابط خانوادگی:
رابطه خواهری: در این کتاب، رابطه پیچیده بین دو خواهر دوقلو به نام جود و ترین، در مرکز داستان قرار دارد. این دو با وجود شباهت ظاهری، شخصیت های متفاوتی دارند و دائماً در حال رقابت و کشمکش با یکدیگر هستند .
روابط پدر و فرزندی: رابطه جود با پدر پری اش، ارباب مادوک، پر از تنش و خشونت است. از طرفی، ترین توسط مادرش، اورانا، تربیت شده و رابطه ای نزدیک با او دارد .
روابط عاشقانه: در این کتاب شاهد روابط عاشقانه ی متعددی هستیم، از جمله عشق جود به شاهزاده کاردن و عشق ترین به لوک، یک انسان فریبنده. این روابط همیشه ساده و بی دردسر نیستند و غالباً با چالش ها و فراز و نشیب های زیادی همراه هستند .

قدرت و سیاست:
مبارزه برای قدرت: داستان این کتاب در زمانی اتفاق می افتد که پادشاهی پریان در آستانه تغییر است. جود و ترین هر دو به دنبال کسب قدرت هستند و برای رسیدن به این هدف از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند .
سیاست دربار: در این کتاب شاهد سیاست بازی ها و توطئه های زیادی در دربار پریان هستیم. جود و ترین باید برای بقا و پیشرفت خود در این محیط پرچالش راه خود را پیدا کنند .
ستمگری و تبعیض: نیمه انسانی بودن جود و ترین باعث می شود که آنها با تبعیض و ستمگری از سوی پریان دیگر مواجه شوند. این موضوع یکی از مباحث اصلی کتاب است و به نقد مسائلی مانند نژادپرستی و بیگانه هراسی می پردازد.

هویت:
هویت دوگانه: جود و ترین با هویت دوگانه خود به عنوان نیمه پری و نیمه انسان مبارزه می کنند . آنها نمی دانند به کدام دنیا تعلق دارند و در تلاش برای یافتن جایگاه خود در جهان هستند .
انتخاب بین خیر و شر: هر دو خواهر با انتخاب های سختی در زندگی خود مواجه هستند. آنها باید تصمیم بگیرند که در نبرد بین خیر و شر در کدام طرف قرار بگیرند .
فداکاری: جود و ترین بارها در طول داستان مجبور به فداکاری برای محافظت از عزیزان خود و رسیدن به اهدافشان میشوند .

ویژگی های کتاب خواهران گمشده پادشاه پریان:
شخصیت های چندبعدی:
جود: دختری باهوش، جاه طلب و در عین حال آسیب پذیر است که برای بقا در دنیای پریان تلاش می کند. او علیرغم نژاد فانی خود، مصمم است جایگاهی برای خود در دربار بدست آورد .
ترین: خواهر دوقلوی جود، شخصیتی درونگرا و هنرمند دارد. او برخلاف خواهرش، به دنبال قدرت و جاه طلبی نیست و به دنبال یافتن جایگاه خود در دنیاست.

کاردن: شاهزاده پریان، شخصیتی مغرور، بی رحم و در عین حال جذاب دارد. او با جود دشمنی می کند، اما در طول داستان پیچیدگی های شخصیتی او آشکار می شود .
داستانی پر از فراز و نشیب:
خواننده در طول داستان با چالش ها، توطئه ها متعددی روبرو می شود که جود و ترین با آنها روبرو هستند . داستان پر از رمز و راز است و تا انتها، خواننده را درگیر حدس و گمان نگه می دارد .
نویسنده به خوبی تنش و هیجان را در داستان حفظ می کند و خواننده را تا انتها مجذوب خود می کند .

جهان سازی فانتزی:
داستان به طور دقیق و با جزئیات فراوان توصیف شده است.
موجودات جادویی، مکان های افسانه ای و فرهنگ پریان به شکلی خلاقانه و جذاب به تصویر کشیده شده اند .
خواننده به راحتی می تواند دنیای داستان را تصور کند و غرق در آن شود .
بررسی روابط پیچیده:
رابطه جود و ترین، به عنوان دو خواهر دوقلو که در دنیایی متفاوت بزرگ شده اند، در هسته اصلی داستان قرار دارد.
نویسنده به زیبایی حس رقابت، حسادت، عشق و وابستگی را که بین این دو خواهر وجود دارد، به تصویر می کشد .

علاوه بر این، روابط دیگر شخصیت ها، مانند رابطه جود با کاردن و رابطه ترین با الک، نیز به طور عمیق کاوش شده اند .
موضوعات عمیق و قابل تأمل :
کتاب “خواهران گمشده پادشاه پریان” فقط یک داستان فانتزی سرگرم کننده نیست، بلکه به موضوعات عمیق و قابل تأملی مانند قدرت، جاه طلبی ، عشق، خیانت، فداکاری، هویت و یافتن جایگاه در دنیای می پردازد.
نویسنده خواننده را به فکر وادار می کند تا در مورد این موضوعات از زوایای مختلف تأمل کند .

سبک نوشتاری جذاب:
هالی بلک با لحنی گیرا و جذاب داستان را روایت می کند .
او از زبانی استفاده می کند که هم برای خوانندگان جوان و هم برای بزرگسالان مناسب است.
طنز ظریفی در داستان وجود دارد که لحظات سرگرم کننده ای را برای خواننده رقم می زند .
کتاب خواهران گمشده: پادشاه پریان اثر هالی بلک، داستانی فانتزی و جذاب است که به طور کلی برای افراد زیر مناسب می باشد :

علاقه مندان به داستان های فانتزی: این کتاب پر از موجودات جادویی، ماجراجویی های هیجان انگیز و دنیای خیالی خلاقانه است که می تواند هر خواننده ای را به دنیای خود جذب کند.
نوجوانان: لحن کتاب و پیچیدگی داستان برای نوجوانان مناسب است و به راحتی می توانند با شخصیت ها و ماجراهایشان ارتباط برقرار کنند .
خوانندگان کتاب های هالی بلک: اگر از طرفداران دیگر آثار هالی بلک مانند رمان بلک دان هستید، از خواندن این کتاب نیز لذت خواهید برد.
کسانی که به دنبال داستانی پرماجرا و هیجان انگیز هستند: این کتاب پر از اتفاقات غیرقابل پیش بینی و لحظات هیجان انگیز است که خواننده را تا انتها مجذوب خود می کند .
کسانی که به دنبال کاوش در روابط خواهر و برادر هستند: در این کتاب، رابطه پیچیده بین دو خواهر به نام های جود و ترین در مرکز داستان قرار دارد و به خوبی به چالش ها و پیوندهای عمیق خواهر و برادری پرداخته می شود.

😍 چقدر خوشت اومد !


موضوعات :
تاریخی

تصاویر پیش نمایش


دانلود کتاب خواهران گمشده پادشاه پریان هالی بلک (PDF📁) 48 صفحه-1
دانلود کتاب خواهران گمشده پادشاه پریان هالی بلک (PDF📁) 48 صفحه-1
دانلود کتاب خواهران گمشده پادشاه پریان هالی بلک (PDF📁) 48 صفحه-1
دانلود کتاب خواهران گمشده پادشاه پریان هالی بلک (PDF📁) 48 صفحه-1
دانلود کتاب خواهران گمشده پادشاه پریان هالی بلک (PDF📁) 48 صفحه-1

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *