no-img
پی دی اف باما

دانلود کتاب کتابخانه نیمه شب مت هیگ PDF


پی دی اف باما
توجه❗️

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

PDF
دانلود کتاب کتابخانه نیمه شب مت هیگ (PDF📁) 482 صفحه
امتیاز 4.00 ( 53 رای )
pdf
آوریل 26, 2024
حجم فایل: 55 مگابایت
نویسنده: پی دی اف باما
۵۰,۰۰۰ تومان

دانلود کتاب کتابخانه نیمه شب مت هیگ (PDF📁) 482 صفحه


کتاب کتابخانه نیمه شب مت هیگ

دانلود کتاب کتابخانه نیمه شب مت هیگ (PDF📁) 482 صفحه با بهترین کیفیت توسط سایت پی دی اف باما گردآوری شده است. کتابخانه نیمه شب pdf ، این فایل پی دی اف کتابخانه نیمه شب ، داستانی از مت هیگ است، که شما را به این فکر می‌کند که اگر زندگی متفاوتی داشته باشید، زندگی‌تان چگونه خواهد بود. قفسه کتاب کنار نورا شروع به لرزیدن کرد. زاویه آنها تغییر نمی کند. آنها به صورت افقی می لغزند. همچنین این احتمال وجود دارد که زمین اصلا تکان نخورد، کتاب ها حرکت کنند.

معلوم نیست چرا و چگونه. ابزاری برای این کار وجود ندارد. نه صدایی شنیده شد، نه کتابی از انتها و نه از ابتدای زمین به زمین افتاد. کتاب ها بسته به طبقه ای که در آن قرار می گرفتند با سرعت های متفاوتی می لغزیدند، اما هیچ کدام از آنها خیلی سریع حرکت نمی کردند. سایت پی دی اف باما شما را به خواندن ادامه این مطلب دعوت میکند.

کتابخانه نیمه شب pdf

پی دی اف کتاب کتابخانه نیمه شب

کتاب کتابخانه نیمه شب pdf

پی دی اف کتابخانه نیمه شب

درباره مت هیگ نویسنده کتاب کتابخانه نیمه شب :

مت هیگ در سال 1975 در شفیلد انگلستان به دنیا آمد. او رمان‌نویس و روزنامه‌نگار است. مت تحصیلاتش را در دانشگاه هال در رشته زبان انگلیسی و تاریخ به پایان برد و تا به حال آثار داستانی و غیر داستانی زیادی برای کودکان و بزرگسالان نوشته است. مت در بیست و چهار سالگی به افسردگی شدیدی مبتلا شد اما توانست آن را پشت سر بگذارد و به زندگی باز گردد.

کتابخانه نیمه شب نوشته مت هیگ
کتابخانه نیمه شب رمانی نوشته مت هیگ، نویسنده انگلیسی است که در سال ۲۰۲۰ منتشر شد. این کتاب داستانی تخیلی درباره زنی به نام نورا سید است که در سی و پنج سالگی احساس می کند زندگی اش به هدر رفته است. او تصمیم به خودکشی می گیرد، اما به جای مرگ، خود را در کتابخانه ای عجیب و غریب به نام کتابخانه نیمه شب مییابد.
در کتابخانه نیمه شب، نورا میتواند زندگی های مختلفی را که می توانست داشته باشد، تجربه کند. او زندگی ای را می بیند که در آن یک گلوله سنگی می شود، زندگی ای را می بیند که در آن یک گرافیست می شود و زندگی ای را می بیند که در آن هرگز به دنیا نمیآید. با تجربه این زندگی های مختلف، نورا در نهایت یاد می گیرد که زندگی خودش ارزش زندگی دارد، مهم نیست چقدر سخت به نظر برسد.
کتابخانه نیمه شب، اثر مت هیگ، رمانی پرفروش و تأمل برانگیز است که به کاوش در موضوعاتی مانند پشیمانی، حسرت، انتخابهای جایگزین، افسردگی، سلامت روان، عشق، معنا و هدف زندگی می پردازد. در اینجا برخی از موضوعات کلیدی کتاب آمده است:
• قدرت پشیمانی و حسرت: نورا، شخصیت اصلی داستان، درگیر افکار پشیمانی و حسرت در مورد انتخابهای گذشته خود است. کتابخانه نیمه شب به او فرصتی می دهد تا زندگی هایی را که می توانست داشته باشد، تجربه کند و بفهمد که آیا انتخاب های متفاوتی او را شادتر می کردند یا خیر.
• اهمیت انتخابها: رمان به این موضوع می پردازد که چگونه انتخاب های ما، چه بزرگ و چه کوچک، مسیر زندگی ما را شکل می دهند. نورا در طول سفر خود در کتابخانه نیمه شب، متوجه می شود که حتی کوچک ترین انتخابها نیز می توانند تأثیر قابل توجهی بر زندگی او داشته باشند.
• مبارزه با افسردگی: نورا با افسردگی دست و پنجه نرم میکند و کتابخانه نیمه شب به عنوان نمادی از امید و شفا برای او عمل می کند. این کتاب نشان می دهد که حتی در تاریک ترین زمان ها نیز همیشه امیدی برای یافتن شادی و معنا در زندگی وجود دارد.
• قدرت عشق و دوستی: عشق و دوستی نقش مهمی در زندگی نورا ایفا می کنند. در طول سفر خود، او یاد می گیرد که چقدر به اطرافیانش اهمیت می دهد و آنها چقدر برای او مهم هستند.
• جستجوی معنا و هدف: نورا در جستجوی معنا و هدف در زندگی خود است. کتابخانه نیمه شب به او کمک می کند تا بفهمد که هدف او چیست و چگونه می تواند زندگی پرمعنایی داشته باشد. کتابخانه نیمه شب داستانی جذاب و تأمل برانگیز است که خوانندگان را به فکر کردن در مورد زندگی خود، انتخاب هایشان و آنچه واقعاً برایشان مهم است، تشویق میکند. این کتاب همچنین پیام امیدی به کسانی می دهد که با افسردگی یا سایر مشکلات سلامت روان دست و پنجه نرم می کنند.

علاوه بر موضوعات کلیدی ذکر شده در بالا، کتاب به موضوعات دیگری مانند ماهیت واقعیت، چندجهانی، آزاد اراده و سرنوشت نیز می پردازد. این رمان داستانی پیچیده و جذاب ارائه می دهد که خوانندگان را تا آخر مجذوب خود می کند. اگر به دنبال کتابی متفکرانه و دلچسب هستید که شما را به چالش بکشد و الهام بخشد، کتابخانه نیمه شب انتخابی عالی است.
کتابخانه نیمه شب اثر مت هیگ، رمانی پرفروش و تحسین شده در ژانر فانتزی و داستانی است که به فارسی نیز ترجمه شده است. در اینجا به برخی از ویژگیهای برجسته این کتاب اشاره میکنم:
داستان جذاب و گیرا: کتاب روایتگر زندگی زنی به نام نورا سید است که از زندگی خود ناراضی و افسرده است. او در آستانه خودکشی، ناگهان خود را در کتابخانه ای جادویی می بیند که در آن می تواند زندگی های جایگزینی را که می توانست داشته باشد، تجربه کند. این داستان خواننده را به سفری فلسفی و عاطفی می برد و او را به تأمل در ماهیت زندگی، پشیمانی ها و انتخابها وا می دارد.
شخصیت های پرداخته شده: نورا، شخصیت اصلی داستان، شخصیتی پیچیده و قابل درک است. خواننده به راحتی می تواند با او همذات پنداری کند و احساساتش را درک کند. شخصیت های فرعی داستان نیز به خوبی پرداخت شده اند و هر کدام نقش مهمی در پیشبرد داستان ایفا می کنند.
فضاسازی بدیع: کتابخانه نیمه شب فضایی بدیع و خیال انگیز دارد. نویسنده با ظرافت و دقت، جزئیات کتابخانه و دنیاهای جایگزینی که نورا در آنها سفر می کند را به تصویر می کشد و خواننده را به درون داستان می برد.

موضوعات عمیق: کتاب در کنار داستان سرگرم کننده اش، به موضوعات عمیقی مانند افسردگی، اضطراب، خودکشی، معنا و هدف زندگی و قدرت انتخاب می پردازد. هیگ این موضوعات را با ظرافت و بدون شعار مطرح می کند و خواننده را به تفکر و تأمل در آنها وا می دارد.
لحن گرم و صمیمی: لحن کتاب گرم و صمیمی است و خواننده را به خود جذب می کند. هیگ از زبانی ساده و روان استفاده می کند و داستان را به شکلی روایت می کند که خواننده به راحتی با آن ارتباط برقرار کند.
ترجمه روان: کتابخانه نیمه شب به فارسی روان و سلیس ترجمه شده است. مترجم، محمدصالح نورانیزاده، تلاش کرده است تا لحن و فضای داستان را به خوبی در ترجمه حفظ کند.
جوایز و افتخارات: کتابخانه نیمه شب از زمان انتشار تاکنون جوایز و افتخارات متعددی کسب کرده است، از جمله:
• حضور در لیست پرفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز
• برنده ی جایزه ی بهترین اثر داستانی گودریدز به انتخاب مخاطبان در سال 2020
• یکی از ده کتاب برتر سال لندن
• بهترین کتاب علمی – تخیلی و فانتزی به انتخاب ویراستاران سایت آمازون کتابخانه نیمه شب اثر مت هیگ، رمانی جذاب و پرفروش است که طیف گسترده ای از خوانندگان را به خود جذب می کند. به طور خاص، این کتاب برای افرادی که در دسته های زیر قرار می گیرند مناسب است:

• کسانی که با افسردگی یا اضطراب دست و پنجه نرم میکنند: شخصیت اصلی رمان، نورا، با افسردگی و افکار خودکشی دست و پنجه نرم می کند. داستان تجربیات او را به روشی همدالنه و واقعی به تصویر می کشد و می تواند به خوانندگانی که با چالش های مشابهی روبرو هستند، تسلی و درک ارائه دهد.
• کسانی که به دنبال معنای زندگی خود هستند: کتابخانه نیمه شب به کاوش در موضوعات بزرگ زندگی، مانند هدف، پشیمانی و خوشبختی می پردازد. این می تواند به خوانندگان کمک کند تا در مورد زندگی خود تأمل کنند و معنای شخصی خود را پیدا کنند .
• کسانی که از داستان های تخیلی لذت می برند: این رمان دارای عناصر فانتزی ظریفی است، از جمله مفهوم جهان های موازی و کتابخانه ای جادویی که به نورا اجازه می دهد زندگی های جایگزین خود را کاوش کند. این عناصر به جذابیت داستان می افزایند و آن را به خوانندگانی که از ژانرهای مختلف لذت می برند، جذاب می کند.
• کسانی که به دنبال یک مطالعه دلگرم کننده هستند: در نهایت، کتابخانه نیمه شب کتابی امیدوارکننده و تأیید کننده است که پیام قدرتمندی از ارزش زندگی دارد. این می تواند خوانندگان را با احساسی مثبت و انگیزه جدید برای زندگی کردن زندگی خود ترک کند.
علاوه بر این، کتابخانه نیمه شب می تواند برای هر کسی که به دنبال یک مطالعه جذاب و متفکرانه باشد، جذاب باشد. نثر هیگ روان و جذاب است و داستان به سرعت پیش می رود. این کتاب خواندنی را ارائه می دهد که به سختی می توان آن را کنار گذاشت. کتابخانه نیمه شب کتابی خواندنی و تأثیرگذار است که به موضوعات مهمی در زندگی انسان میپردازد. این کتاب به طرفداران ژانرهای فانتزی، داستانی و همچنین کسانی که به دنبال کتابی هستند که آنها را به تفکر و تأمل وا دارد، توصیه می شود.

4/5 - (53 امتیاز)


موضوعات :
سایر و مفید

تصاویر پیش نمایش


دانلود کتاب کتابخانه نیمه شب مت هیگ (PDF📁) 482 صفحه-1
دانلود کتاب کتابخانه نیمه شب مت هیگ (PDF📁) 482 صفحه-1
دانلود کتاب کتابخانه نیمه شب مت هیگ (PDF📁) 482 صفحه-1
دانلود کتاب کتابخانه نیمه شب مت هیگ (PDF📁) 482 صفحه-1
دانلود کتاب کتابخانه نیمه شب مت هیگ (PDF📁) 482 صفحه-1

دیدگاه ها


2 پاسخ به “دانلود کتاب کتابخانه نیمه شب مت هیگ (PDF📁) 482 صفحه”

  1. عموپور گفت:

    این پی دی اف رو‌خریدم چند ساعت پیش متاسفانه اصلا باز نمیشه و مرتب ارور میده راهنمایی کنید که چه کار کنم

    • پی دی اف باما گفت:

      با سلام ، بسیار خوشنودیم که سایت پی دی اف باما را انتخاب کردید، دوست عزیز میتونید از قسمت مشکلات دانلود و مراجعه به نرم افزار های مورد نیاز برای باز کردن پی دی اف مشکل خود را حل نمایید. در صورت اینکه موفق به انجام این کار نشدید با تماس باما میتوانید نرم افزار مورد نظر خود را از طریق پشتیبانی تلگرام دریافت نمایید. با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *