no-img
پی دی اف باما

دانلود کتاب حقوق جزای عمومی علی اردبیلی (PDF📁)


پی دی اف باما
توجه❗️

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

PDF
دانلود کتاب حقوق جزای عمومی علی اردبیلی (PDF📁) 115 صفحه
امتیاز 3.50 ( 2 رای )
pdf
آوریل 24, 2024
حجم فایل: 23MB
نویسنده: پی دی اف باما

دانلود کتاب حقوق جزای عمومی علی اردبیلی (PDF📁) 115 صفحه


دانلود کتاب حقوق جزای عمومی علی اردبیلی

لینک دانلود این کتاب به علت حفظ حقوق ناشر توسط پی دی اف باما حذف گردید

دانلود کتاب حقوق جزای عمومی علی اردبیلی (PDF📁) 115 صفحه با بهترین کیفیت توسط سایت پی دی اف باما گرد آوری شده است.حقوق جزا عمومی اردبیلی، مطابق سرفصل های مصوب آموزشی در دانشگاه ها جهت تدریس در مقطع کارشناسی تدوین شده است. سایت پی دی اف باما شما را به خواندن ادامه این مطلب دعوت می کند.

دانلود کتاب حقوق جزای عمومی علی اردبیلی

خرید کتاب حقوق جزای عمومی علی اردبیلی

پی دی اف کتاب حقوق جزای عمومی

PDF کتاب حقوق جزای عمومی

📖 فهرست مطالب کتاب حقوق جزای عمومی علی اردبیلی:

فصل اول: 

  • عناصر تشکیل دهنده جرم

فصل  دوم: 

  • طبقه بندی جرایم
  • و…

کتاب حقوق جزای عمومی اثر دکتر محمد علی اردبیلی
معرفی
کتاب حقوق جزای عمومی اثر دکتر محمد علی اردبیلی، یکی از برجسته ترین منابع درسی در زمینه حقوق جزای عمومی در ایران است. این کتاب با زبانی شیوا و علمی به تبیین مبانی و قواعد حقوق جزای عمومی دمی پردازد و از جمله کتب مرجع درسی در دانشگاه های مختلف کشور به شمار می رود.
محتوای کتاب
کتاب حقوق جزای عمومی دکتر اردبیلی در سه جلد تدوین شده است. جلد اول این کتاب به کلیات حقوق جزا می پردازد و مباحثی مانند مفهوم جرم، عنصر مادی و معنوی جرم، انواع جرم، شروع و خاتمه جرم، شرکت در جرم و عوامل مؤثر در جرم را مورد بررسی قرار می دهد.
جلد دوم این کتاب به اوصاف و احکام مجازات ها اختصاص دارد و مباحثی مانند انواع مجازاتها، تعیین مجازات، اجرای مجازات ها، سقوط مجازاتها و آثار حقوقی مجازات ها را تبیین می کند.
جلد سوم این کتاب نیز به جرایم علیه اشخاص، اموال، نظم عمومی، امنیت و حاکمیت داخلی و خارجی کشور می پردازد.

ویژگی های کتاب حقوق جزای عمومی اثر دکتر علی اردبیلی:
.1 جامعیت و به روز بودن:
• این کتاب به طور کامل و دقیق به مباحث حقوق جزای عمومی می پردازد و با آخرین تحولات، اصلاحات و الحاقات قانونی، از جمله قانون مجازات اسلامی مصوب ،۱۳۹۲ قانون کاهش مجازات حبس تعزیری مصوب ۱۳۹۹ و مصوبه هیات وزیران راجع به تعدیل جزای نقدی مصوب ۱۳۹۹ مطابقت دارد.
.2 لحنی ساده و قابل فهم:
• دکتر اردبیلی با زبانی ساده و روان مطالب را به مخاطب ارائه می دهد، به گونه ای که برای دانشجویان حقوق در ابتدای تحصیل و همچنین علاقه مندان به مباحث حقوقی که تخصص در این زمینه ندارند، مناسب است.
.3 ارائه مثالهای متعدد:
• نویسنده در سراسر کتاب از مثالهای متعددی از آراء دادگاه ها و رویه قضایی استفاده میکند که به فهم عمیقتر مطالب و درک کاربرد عملی آنها کمک می کند.
.4 ساختار منظم و طبقه بندی شده:
• کتاب به گونه ای سازماندهی شده است که مطالب به طور منطقی و منظم ارائه می شوند و یافتن مباحث مورد نظر خواننده آسان است.
.5 استفاده از منابع معتبر:
• دکتر اردبیلی در نگارش این کتاب از منابع معتبر و به روز، از جمله کتب، مقالات و رویه قضایی، استفاده کرده است.
.6 مناسب برای دانشجویان و پژوهشگران:
• این کتاب هم برای دانشجویان رشته حقوق در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و هم برای پژوهشگران و متخصصان این رشته مفید است.
کتاب حقوق جزای عمومی اثر دکتر محمدعلی اردبیلی مناسب چه کسانی است؟
• دانشجویان رشته حقوق: این کتاب به عنوان یکی از منابع اصلی درسی در مقطع کارشناسی رشته حقوق، به خصوص برای درس حقوق جزای عمومی ،1 حقوق جزای عمومی 2 و حقوق جزای عمومی 3 شناخته می شود.
• وکلای دادگستری: این کتاب به دلیل جامعیت و عمق مباحث، می تواند برای وکلای دادگستری که در زمینه حقوق جزا فعالیت میکنند نیز مفید باشد.
• قضات و کارکنان دستگاه قضایی: مطالعه این کتاب میتواند برای قضات و کارکنان دستگاه قضایی که با پرونده های کیفری سروکار دارند نیز مفید باشد.
• پژوهشگران حقوق: این کتاب به دلیل ارائه دیدگاه های نوین و تحلیل های دقیق، می تواند برای پژوهشگران حقوق در زمینه حقوق جزا نیز مفید باشد.
• افراد علاقه مند به حقوق جزا: حتی افرادی که در رشته حقوق تحصیل نکرده اند ولی به مباحث حقوق جزا علاقه مند هستند، می توانند از این کتاب برای افزایش دانش خود در این زمینه استفاده کنند.

کتاب حقوق جزای عمومی اثر دکتر علی اردبیلی به چند دلیل می تواند برای مطالعه مفید باشد:
.1 جامعیت و به روز بودن: این کتاب یکی از جامع ترین و به روزترین منابع درسی در زمینه حقوق جزای عمومی در ایران است. نویسنده با تسلط بر مباحث حقوقی و با بهره گیری از منابع فقهی، قانونی و رویه قضایی، شرحی کامل و دقیق از این علم ارائه می دهد.
.2 نظم و انسجام: کتاب به لحاظ نظم و انسجام در مطالب از نظم و انسجام قابل توجهی برخوردار است. نویسنده با دسته بندی موضوعات و استفاده از عناوین و زیرعنوانهای مناسب، مطالب را به گونه ای ارائه می دهد که فهم آنها برای خواننده آسان باشد.
.3 زبان ساده و روان: زبان کتاب ساده و روان است و از اصطلاحات پیچیده و تخصصی تا حد ممکن پرهیز شده است. این امر مطالعه کتاب را برای دانشجویان و کسانی که آشنایی قبلی با حقوق جزا ندارند، نیز آسان می کند.
.4 ارائه مثالهای متعدد: نویسنده در سراسر کتاب از مثالهای متعدد برای تبیین مفاهیم حقوقی استفاده می کند. این مثال ها به خواننده کمک می کند تا مطالب را بهتر درک کند و آنها را به دنیای واقعی ربط دهد.
.5 دیدگاه های مختلف: نویسنده در کتاب خود به دیدگاه های مختلف در مورد مسائل حقوق جزای عمومی می پردازد و آنها را مورد نقد و بررسی قرار می دهد. این امر به خواننده کمک می کند تا به درک عمیق تر و جامعتر از این موضوع دست پیدا کند.
.6 به روزرسانی مستمر: نویسنده کتاب را به طور مستمر به روزرسانی می کند و با آخرین تغییرات قوانین و رویه قضایی تطبیق می دهد. این امر باعث می شود که کتاب همیشه از اعتبار و کارایی لازم برخور دار باشد.
عالوه بر موارد فوق، کتاب حقوق جزای عمومی اثر دکتر علی اردبیلی برای وکالی دادگستری، قضات، کارشناسان حقوقی و همه کسانی که به مطالعه و تحقیق در زمینه حقوق جزا عالقه مند هستند نیز می تواند مفید باشد.
در نهایت، انتخاب اینکه آیا کتاب حقوق جزای عمومی اثر دکتر علی اردبیلی را بخوانیم یا نه، به نیازها و علایق هر فرد بستگی دارد. با این حال، به طور کلی این کتاب به عنوان یکی از بهترین منابع در زمینه حقوق جزای عمومی در ایران شناخته می شود و مطالعه آن می تواند برای دانشجویان، حقوقدانان و عموم مردم مفید باشد.

3.5/5 - (2 امتیاز)


موضوعات :
کتاب رشته حقوق

تصاویر پیش نمایش


دانلود کتاب حقوق جزای عمومی علی اردبیلی (PDF📁) 115 صفحه-1
دانلود کتاب حقوق جزای عمومی علی اردبیلی (PDF📁) 115 صفحه-1
دانلود کتاب حقوق جزای عمومی علی اردبیلی (PDF📁) 115 صفحه-1
دانلود کتاب حقوق جزای عمومی علی اردبیلی (PDF📁) 115 صفحه-1
دانلود کتاب حقوق جزای عمومی علی اردبیلی (PDF📁) 115 صفحه-1

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *